• Mikołajkowy turniej koszykówki

• Nowa galeria Mikołajkowy turniej koszykówki została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 6 grudnia 2022 roku wzięliśmy udział w turnieju koszykówki organizowanym przez SP w Szewnicy. Naszą szkołe reprezentowali : Justyna Molska, Zuzanna Fiszer, Amelia Szcześnik, Wiktoria Śliwa, Karol Powierża, Mateusz Wejnert, Sebastian Śliwa, Szymon Szczęsny, Piotr Oniszk(k), Dominik Dymarski.

• Wycieczka szkolna

• Nowa galeria Wycieczka szkolna została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 23 listopada 2022 roku uczniowie klas 4 - 8 wybrali się na wycieczkę do Teatru WAM na spektakl: " Fair play", spektakl o wartości przyjaźni, miłości, tolerancji i samoakceptacji. Po przedstawieniu wszyscy udali się na trampoliny.

• Tradycja słowem opisana

• Nowa galeria Tradycja słowem opisana została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 17.11.2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym od wielu lat, przez Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie pod tytułem: " Tradycja słowem opisana". Wiktoria z klasy 4 zdobyła I miejsce recytując wiersz J.I. Kraszewskiego: " Dziad i Baba", natomiast Bartosz z klasy 3 otrzymał wyróżnienie za interpretację wiersza M. Konopnickiej: " Co Staś widział w Polu".

• Nowa galeria Święto Niepodległości została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 10.11.2022 r. w ramach obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole o godz. 11:00 nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu Narodowego, ponadto odbył się program artystyczny mający na celu przypomnienie okoliczności w jakich Polska odzyskała niepodległość. Uczniowie wszystkich klas recytowali wiersze i śpiewali patriotyczne pieśni.

• Święto dyni

• Nowa galeria Święto dyni została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 28.10.2022 r. w naszej szkole odbyło się "Święto dyni". Samorząd szkolny przygotował konkurs dla wszytskich klas na najciekawiej przystrojone drzwi, w którym zwyciężyli uczniowie klasy 8. Ponadto odbył się konkurs indywidualny na najładniejszą dynię.